HİZMETLER

 • KONFORLU

 • Konut

  Dekorasyonu

  Tasarımın en başından en sonuna kadar müşterinin memnuniyetini sağlamanın ve bir bütün olarak hizmet vermenin yaratılan mekânın doğru tasarlanmasındaki en önemli kilit nokta olduğunu biliriz. Doğru mekan için doğru renk, zemin, duvar, aydınlatma gibi altın kurallar vardır. İçinde yaşadığınız ortamın tasarımı, içinde mutlu anılar biriktirmeniz için size özel bir arkaplandır. Dekorasyonu yaparken özgün ve yerinde kararlar vermemiz bu yüzden önemlidir.

 • PRESTİJLİ

 • Ofis

  Tasarımı

  Mekânların ve kullanıcıların birbirleri ile olan ilişkisini, ihtiyaç programını, yaratmak istediğiniz algı ve en önemlisi sizin kimliğinize birebir örtüşen bir tasarımı ortaya koyarak yeni yaşam alanınızı tasarlarız. Uzun saatler harcana ofisleri sıkıcı ve kasvetli ortam olmaktan çıkartıp çalışanlar için enerjik ve motivasyonu arttıracak ortamlara dönüştürüyoruz. Ofislerinizi yeni bir boyuta taşıyarak hem çalışanlar hem müşteriler için ofis ortamları yaratıyoruz.

 • PRESTİJLİ

 • FONKSİYONEL

 • Ticari

  Alanlar

  Hızla gelişen dünyada programınıza en çok örtüşen ve kimliğinize en uygun yapıyı tasarlayabilmek adına talep ve gerekliliklerin belirlenmesi oldukça önemlidir. Yaşam alanlarına fark kattığımız gibi ticari alanlara da değer katmaya devam ediyoruz. Tasarım ve planlamalarımız ile uygulamalarımızla uyumlu bir biçimde hareket ederek çalışmalarını sürdürmektedir. Eş zamanlı hareketler ile hız ve zaman konusunda problem yaşamamaktayız. Böylelikle ticari olarak kazanç sağlanması son derece önemli olan projelerde iş veren için kısa sürede kazanım ortamı hazırlıyoruz.

Form başarıyla gönderildi. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.

SİZİ ARAYALIM

Talebiniz başarıyla iletildi. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürler

ÜCRETSİZ KEŞİF

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına; hiç bir ücret talep etmeden keşif için sizleri ziyaret ediyoruz.

© Copyright 2019 - Beyazlar Mimarlık