Sayacınızı Gaz Kesme Vanasından Kapatın

Hasarlı veya hasarsız binanızın içinde gaz kokusu, sesi alırsanız veya bundan şüphe etmeniz durumunda,

Gazlı su ısıtıcınızın veya diğer bir gazla çalışan cihazınızın yere düşmesi ve/veya duvar bağlantısından çıkması durumunda,

Binanızın duvarlarında veya beton döşeme levhalarında büyük çatlaklar meydana gelmesi gibi büyük bir hasar görmesi VE gaz hatlarının bundan zarar gördüğünden şüphe etmeniz durumunda,

UYARI: Gaz kokusu aldığınızda hiçbir elektrik anahtarını açmayın. Kaçak kontrolü için açık alev kullanmayın. Elektrik değeri güvenli, su geçirmez olmamaları durumunda pille çalışan el fenerlerini kullanmayın. Gaz kaçağı olması halinde en güvenilir ışık kaynakları kimyasal madde çubuklarıdır.

UYARI: Gaz kaçaklarını kontrol etmek üzere hasarlı binaların içine girmek çok tehlikelidir ve önerilmez.

DİKKAT: Depremden sonra artçıl şoklar devam edecek ve binanız daha fazla hasar görecektir (belki de bu şoklar sırasında ilk kez hasar görecektir).

UNUTMAYIN: Vasıflı bir eleman tarafından gaz kaçağı tam olarak kontrol edilmeden gaz vanasını yeniden açmayın.

UNUTMAYIN: Bütün kılavuz lambaların vasıflı veya gaz şirketinden gelen bir eleman tarafından tekrar yanar duruma getirilmesi gereklidir.

16/10/2019

Talebiniz başarıyla iletildi. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürler

ÜCRETSİZ KEŞİF

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına; hiç bir ücret talep etmeden keşif için sizleri ziyaret ediyoruz.

© Copyright 2019 - Beyazlar Mimarlık